kombiveklima.com.tr

Kısa süre sonra e-ticaret sitemiz yayında.

e-bülten hakkımızda iletişim

HAKKIMIZDA

NETMAK ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ A.Ş.

    

                             

2000 yıllında Şahıs firması olarak kurulan inşaat firmamız 2017 yılında Isıtma, Soğutma, Yapı Grubu ve Vitrifiye ürün gamları ile sektöre adım atmıştır. Sektörün güvenirliğini kazanarak kısa süre içerisinde adından çokça bahsettiren bir şirket haline gelmiştir. Firmamız maksimum hizmet şiarı ile çıktığı yolda kısa zamanda ülkemizin kombi ihtiyacının yüzde 3 ünü karşılayacak duruma gelerek satış rekorları kırmıştır. Ürün çeşitliğini artırarak dürüst, samimi ve güler yüzlü hizmet yaklaşımla her daim gelişim gözeterek ciro artışını sağlayan siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için şahıs firması olan firmamızı 2020 yıllında Anonim Şirketine dönüştürdük. NETMAK İNŞAAT ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC. AŞ ‘olarak geleneksel kültürümüze bağlı kalarak yenilikçi bakış acısı ve 25 çalışanımızla birlikte dürüst ve samimi hizmet anlayışıyla siz kıymetli müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve ülkemizin göz bebeği ana üreticilerimize değer katacak hizmetimizle sektörde ilkleri başaran bir firma olarak serüveniz sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Halkımız tarafından en çok tercih edilen markaları şirket bünyemizde bulundurarak Türkiye’mizin her noktasına ulaşan yaygın, kaliteli hizmet anlayışımız, hızlı, güvenirliği olan araç filomuz, kargo şirketleriyle zamana karşı yarışımız ve teknoloji ye ayak uydurarak sürekli kendini geliştiren, yenileyen rekabetçi bir firma olarak değer yaratan kıymetli üreticilerimiz iş ortaklarımız ve deneyimli, özverili çalışanlarımızla fark edilen ve fark yaratacak bir aile olmaktır.

Misyonumuz

Farklılaşmış iş modelimizle İnşaat, Isıtma, Soğutma, Yapı Grubu ve Vitrifiye ürünlerinin tamamını en rekabetçi fiyat ve ileri hizmet anlayışımız ile müşterilerimize en elverişli alışveriş deneyimini yaşatmak, kıymetli üreticilerimizin , iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın ilk tercihi olmaktır. Fark yaratan ve değer üreten ekibimizle saygılarımızı sunarız…. Netmak İnşaat Isıtma Ve Soğutma Sistemleri A.Ş.

İLETİŞİM

NETMAK ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ A.Ş.

ADRES

Adres

DEMİRKAPI MAH VELİOĞLU CAD NO:103/B BAĞCILAR İSTANBUL

Telefon

0212 657 07 77
05468560777

Harita

?>